Hack4Net | Tutorial | Pentest Tools | Hardware
Gaziantep Web Tasarım | 0505 700 4171 Figür Alem Gaziantep Web Tasarım
zincirli konveyörler | Konveyör,Konveyör Sistemleri,Konveyör Fiyat,Pvc Bantlı Konveyör
+90 212 549 70 25

Sosyal Medyada Biz}

Türkiyenin En Ucuz Konveyör İmalatçısıyız
Rulolu Konveyör yada Bantlı Konveyör ihtiyacınız mı var ?. İddaa Ediyoruz bizden ucuz ve kaliteli bulamayacaksınız. Bizden fiyat almadan konveyör yaptırmayın 0212 549 70 25
TÜMÜNÜ GÖR

Zincirli Konveyörler

zincirli konveyör 3

Zincirli Konveyörler, istenen malzemenin yatay veya dikey olarak transferi amacıyla kullanılır. Konveyörlerde kullanılan zincir ve dişli mekanizmaları yüksek kopma ve kesme mukavemetlerine sahiptir. Ve ısıl işlemle sertleştirilirler.

Tahrik, gövde ve kuyruk üniteleri olmak üzere; 3 temel bölümden oluşur. Bakla, pim ve burçlardan oluşan zincirin, kopmaya karşı dayanıklı ve uzun ömürlü olması için; özel çelikten üretilip, 50-60 Rockwell aralığında ısıl işlemden geçirilmiştir.

Zincirli konveyör dişli yardımıyla zincirlerin tahrik edilmesi ve bu sayede zincirlere takılabilecek taşınacak malzemeye uygun aparatlar ile taşımayı sağlayan konveyör sistemleridir.

Zincirli konveyörler taşıma yapılacak malzemenin boyutuna ve ağırlığına uygun zincir seçilerek imal edilir.

Dolum hatlarında, paketleme sistemlerinde, kodlama sistemlerinde, üretim hatlarında ve birçok alanda kolaylıkla kullanılabilmektedir.

Zincirli konveyörler tek sıralı üretilebildiği gibi çok sıralı olarakta üretilebilmektedir. Kullanılacak bant tipi, boyutu ve şekli taşınacak ürünün yapısı ve kullanım amacına göre değişebilmektedir.

Her ölçüye uygun düz, eğimli ve dönüş konveyörleri olarak imalatını yapmaktayız.

zincirli konveyör 2 zincirli konveyör

Skincare Skills