Hack4Net | Tutorial | Pentest Tools | Hardware
Gaziantep Web Tasarım | 0505 700 4171 Figür Alem Gaziantep Web Tasarım
pvc bantlı konveyör | Konveyör,Konveyör Sistemleri,Konveyör Fiyat,Pvc Bantlı Konveyör
+90 212 549 70 25

Sosyal Medyada Biz}

Türkiyenin En Ucuz Konveyör İmalatçısıyız
Rulolu Konveyör yada Bantlı Konveyör ihtiyacınız mı var ?. İddaa Ediyoruz bizden ucuz ve kaliteli bulamayacaksınız. Bizden fiyat almadan konveyör yaptırmayın 0212 549 70 25
TÜMÜNÜ GÖR

Pvc Bantlı Konveyörler

pvc bantlı konveyör

pvc bantlı konveyör

 

Genel amaçlı Pvc bantlı konveyörler  hemen  hemen her sektörde kullanılırlar.

Koli, paket, parça malzeme ve çuval gibi malzemelerin taşınmasında ve hatta fazla aşındırıcı olmayan yığma malzemelerin taşınmasında kullanılabilir. en başta gelen özellikleri hafif, düzgün yüzeyli ve düşük toleranslı (kalınlık ve en ölçüleri her yerde aynıdır) olmalarıdır.

 

pvc bantlı konveyörler tüm sektörlerde yoğun olarak kullanılmaktadır. koli,paket,ürün gibi genellikle hafif ürünlerde tercih edilir. Maliyet açısından pvc bantlı konveyörler diğer konveyörlerden ucuzdur.

pvc bantın kalınlığı 1mm den başlayıp 4mm kadar vardır. Ürün durumuna göre bant seçimi yapılır.

pvc bantlı konveyörlerde bant renkleride çeşitlidir. isteyene mavi,yeşil,beyaz,siyah vb. renklerde pvc bantlar kullanılabilir.

pvc bantpvc bantli konveyor  9 pvc bantli konveyor 2 pvc bantli konveyor 3 pvc bantli konveyor 4 pvc bantli konveyor 5 pvc bantli konveyor 6 pvc bantli konveyor 7 pvc bantli konveyor 8 pvc bantli konveyor 10 pvc bantli konveyor 11 pvc bantli konveyor

Skincare Skills