Hack4Net | Tutorial | Pentest Tools | Hardware
Gaziantep Web Tasarım | 0505 700 4171 Figür Alem Gaziantep Web Tasarım
Rulolu Konveyör-avare rulolu konveyör | Konveyör,Konveyör Sistemleri,Konveyör Fiyat,Pvc Bantlı Konveyör
+90 212 549 70 25

Sosyal Medyada Biz}

Türkiyenin En Ucuz Konveyör İmalatçısıyız
Rulolu Konveyör yada Bantlı Konveyör ihtiyacınız mı var ?. İddaa Ediyoruz bizden ucuz ve kaliteli bulamayacaksınız. Bizden fiyat almadan konveyör yaptırmayın 0212 549 70 25
TÜMÜNÜ GÖR

Rulolu Konveyörler

rulolu konveyor

rulolu konveyor

Rulolu konveyörler; ingotlar, levhalar, döküm-potaları, rulo halindeki mallar, borular, kütükler ve sandıklar gibi parça malları yatay ve aşağı veya yukarı doğru hafif eğimli rulolu yollar üzerinde taşımaya yararlar. Mallar, konveyör şasisi üzerine düzgün aralıklarla yerleştirilmiş rulolar üzerinde iletilirler. Taşınacak malların düzgün bir tabana, boyuna ve düz bir kaburgaya sahip olmaları gereklidir. Bu tip konveyörlerde köşeli veya silindirik mallar da taşınabilir. Yumuşak kaplardaki, düzgün olmayan Şekilli ve küçük boyutlu mallar, ancak tablalar veya sandıklar içine konarak taşınabilirler. Bu durumlarda, boş kap yükleme noktasına geri getirilir.

Çalışma biçimine göre rulolu konveyörler, güç alan rulolu konveyörler veya avare rulolu konveyörler diye ikiye ayrılırlar. Güç alan konveyörlerin ruloları bir motor tarafından kendi eksenleri çevresinde döndürülürler. Hareket, iletilen mala sürtünme aracılığıyla iletilir. Avare rulolu konveyörlerde ise, kuvvet doğrudan doğruya yüke uygulanır ve rulolar, konveyör yatağı boyunca öteleme hareketi yapan yükün sürtünmesiyle dönerler. Hareket ettirici kuvvet yüke belli aralıklarla yerleştirilmiş kenet, çubuk veya itme parçalı sonsuz zincir ve halat gibi elemanlar aracılığıyla aktarılır. Avare rulolu konveyörler genellikle ağırlığın düşük değerdeki sürtünme kuvvetini yenmesine yeterli hafif bir eğime sahip bulunurlar. Bunlara ağırlık konveyörleri de denir.

Rulo Türleri  :

Alüminyum Rulo – Galvaniz Kaplı Rulo – Krom Kaplı Rulo – Kauçuk Kaplı Rulo

Rulo Çapları :

110 mm – 100 mm – 90 mm – 80 mm – 70 mm – 60 mm – 50 mm-30mm 

 

Skincare Skills