Hack4Net | Tutorial | Pentest Tools | Hardware
Gaziantep Web Tasarım | 0505 700 4171 Figür Alem Gaziantep Web Tasarım
spiral konveyör | Konveyör,Konveyör Sistemleri,Konveyör Fiyat,Pvc Bantlı Konveyör
+90 212 549 70 25

Sosyal Medyada Biz}

Türkiyenin En Ucuz Konveyör İmalatçısıyız
Rulolu Konveyör yada Bantlı Konveyör ihtiyacınız mı var ?. İddaa Ediyoruz bizden ucuz ve kaliteli bulamayacaksınız. Bizden fiyat almadan konveyör yaptırmayın 0212 549 70 25
TÜMÜNÜ GÖR

Spiral Konveyör

spiral konveyor

spiral konveyor

Spiral konveyörler  yeterli alan olmaması sonucu ortaya çıkmıştır. Küçük alanda konveyörü yukarıya doğru döndürerek  konveyör hattının uzatılması amaçlanmıştır.

Genelde gıda sektöründe kullanılan spiral konveyörler  soğutma, şoklama ve mayalanma (fermantasyon) gibi işlemlerde yeterli alan olmadığı durumlarda kullanılmaktadır.

Spiral konveyörler Uygulamanın yapılacağı oda içerisine kurularak, enerji ve zaman tasarrufu sağlar.
Spiral konveyörler Fırından çıkan ekmek, bisküvi, kek gibi pişirme ile elde edilen gıdaların soğutulmasında oldukça verimlidir.
spiral konveyör  Hamburger, et, balık, dondurma, pizza ve dondurulmuş gıdalarda şoklama işlemi yapılırken üretimde süreklilik sağlar.

Yoğurt ve benzeri ürünlerde de mayalanma ortamının üretim hattına eklenmesini, üretimin sürekliliği, zaman ve enerji tasarrufu elde edilir.

Ayrıca seri üretim hattında yapılan uygulamalarda küçük bir alanda metrelerce bant elde edilmesi suretiyle ara stoklama amaçlı olarak ta kullanılmaktadır.

Kullanılan bant tipleri tel bant ve modüler plastik bant olabilir.

spiral konveyör

Skincare Skills